Annoncens Sopcontainer 6m3 vippecontainer til salg på auktion er blevet solgt, og er ikke inkluderet i søgningen!
Lignende reklamer
Sopcontainer 6m3 vippecontainer
Solgt
Sopcontainer 6m3 vippecontainer billede 2
Sopcontainer 6m3 vippecontainer billede 3
Sopcontainer 6m3 vippecontainer billede 4
Sopcontainer 6m3 vippecontainer billede 5
Sopcontainer 6m3 vippecontainer billede 6
Sopcontainer 6m3 vippecontainer billede 7
Sopcontainer 6m3 vippecontainer billede 8
Sopcontainer 6m3 vippecontainer billede 9
Sopcontainer 6m3 vippecontainer billede 10
Sopcontainer 6m3 vippecontainer billede 11
1/11
Type:  vippecontainer
Sted:  Sverige Karlstad
Oprettelsesdato:  24. apr. 2024
Identifikationsnummer på forhandlerinventar:  1912713
Auktion:  1
Slutdato:  2024-04-29 13:23
Tilstand
Tilstand:  brugte

Flere oplysninger — Sopcontainer 6m3 vippecontainer

Svensk
Synlig fukt:JaInformation om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenKommentar om användning:Ej varit i bruk på ca fem årInformation från nuvarande ägare:
Observera!
Reparationsobjekt, kan ha fler fel än vi känner till / Needs to be repaired/mendedKända anmärkningar och fel:Rosthål, slitage och bucklor enligt bilder
Lockets gångjärn gått avReparationer och åtgärder:Inga kända reparationer har genomförts
Typskylt: Saknas
Övriga mått: Fraktmått: Ca 3300mm x 2000mm x 1600mm (plus ev arm)
Lasthjälp med: Lastmaskin
tillverkningsår: Information saknas
Vippecontainere
Resultater: 53 annoncer
Vis
Abonnement