Annoncens Sopcontainer 6m3 vippecontainer til salg på auktion er blevet solgt, og er ikke inkluderet i søgningen!
Lignende reklamer
Solgt
1/11
Type:
vippecontainer
Sted:
Sverige Karlstad
Oprettelsesdato:
24. apr. 2024
Identifikationsnummer på forhandlerinventar:
1912713
Auktion:
1
Slutdato:
2024-04-29 13:23
Tilstand
Tilstand:
brugte
Observera!
Reparationsobjekt, kan ha fler fel än vi känner till / Needs to be repaired/mendedKända anmärkningar och fel:Rosthål, slitage och bucklor enligt bilder
Lockets gångjärn gått avReparationer och åtgärder:Inga kända reparationer har genomförts
Typskylt: Saknas
Övriga mått: Fraktmått: Ca 3300mm x 2000mm x 1600mm (plus ev arm)
Lasthjälp med: Lastmaskin
tillverkningsår: Information saknas