Forkliftonline » Udstyr til gaffeltrucks auktionssalg » Løftegaffel auktionssalg » Durwen løftegaffel auktionssalg » Durwen DG20 gaffel »
Annoncens Durwen DG20 gaffel til salg på auktion er blevet solgt, og er ikke inkluderet i søgningen!
Lignende reklamer
Durwen DG20 gaffel
Solgt
Durwen DG20 gaffel
Durwen DG20 gaffel billede 2
Durwen DG20 gaffel billede 3
Durwen DG20 gaffel billede 4
1/4
Mærke:  Durwen
Model:  DG20
Type:  gaffel
År:  2021
Sted:  Tyskland Stuhr6678 km fra dig
Oprettelsesdato:  mere end en måned
Identifikationsnummer på forhandlerinventar:  7391123
Auktion:  1
Udførselsdato:  2024-09-23 12:00
Slutdato:  2024-10-02 14:46
Tilstand
Tilstand:  brugte

Flere oplysninger — Durwen DG20 gaffel

Engelsk
Drehgerät, FEM2 Gabeln: 995 mm, FEM, A-Gabeln Gabelträgerbreite: 900 mm Gerät nicht geprüft Typenschild beschädigt Hydraulikschläuche beschädigt
Rotator, FEM2 Forks: 995 mm, FEM, A-forks Fork carriage width: 900 mm Device not tested Type plate damaged Hydraulic hoses damaged
EquNr: 7391123
Title: Rotator FEM2
Durwen løftegaffel
Resultater: 60 annoncer
Vis
Abonnement